Główna działalność Zakładu Aktywności Zawodowej „Celestyn” skupia się wokół dwóch pracowni: ceramicznej i kompozycji. To w tych miejscach powstaje większość koncepcji i produktów, od fazy projektowej, poprzez realizację, aż po ostateczne wykończenie.

CHARAKTERYSTYKA PRACOWNI CERAMICZNEJ

W pracowni ceramiki zajmujemy się wyrabianiem produktów z gliny (masy szamotowej). Cały proces obejmuje etapy od wylepiania produktów z gliny w formach aż do prac indywidualnych według własnego pomysłu. Obecnie nasza podstawowa oferta rynkowa to wyroby na zamówienie z logotypami konkretnych firm. Opinie i rekomendacje od wielu zadowolonych Klientów mogą Państwo zobaczyć w dziale Referencje

Wyroby wykonywane w Pracowni Ceramiki zostały wyróżnione certyfikatem Krajowej Komisji Artystycznej i Etnograficznej, a tym samym uznane za RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE!

CHARAKTERYSTYKA PRACOWNI KOMPOZYCJI

W pracowni kompozycji osoby niepełnosprawne pod kierownictwem artysty plastyka współuczestniczą w realizacji zamówień dla Klientów. Wykonujemy tutaj między innymi:

• smycze z zastosowaniem koralików ceramicznych i sznurków woskowanych
• ozdoby świąteczne: m.in. choinki z szyszek modrzewia oraz ozdoby choinkowe z makaronu

Poza wysoką jakością produktów oraz niepowtarzalnymi wzorami pracownia kompozycji spełnia również niezwykle ważną rolę statutową Zakładu. Osoby niepełnosprawne, poprzez możliwość tworzenia niepowtarzalnych produktów, mogą wykazać się swoimi zdolnościami manualnymi, umiejętnością pracy w zespole oraz odpowiedzialnością.

Więcej informacji o Zakładzie Aktywności Zawodowej „Celestyn” oraz zdjęcia naszej siedziby mogą Państwo znaleźć w zakładce O Nas


Valid XHTML 1.0 Strict Poprawny CSS!